2014 m. lapkričio 17-23 d. Mažeikių verslininkų asociacijos įmonių-narių atstovai kartu su asociacija įgyvendindami projektą, kuris iš dalies finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis pagal VšĮ „Versli Lietuva“ įgyvendinamą Įmonių grupinių eksporto iniciatyvų veiklą su verslo misija lankėsi Jordanijos Hašimitų Karalystėje, Amano mieste.
Misijos dalyviai dalyvavo Lietuvos-Jordanijos verslo forume, kurio metu Projekto dalyviai turėjo galimybę susitikti su Jordanijos įmonėmis, pristatyti savo verslą, užmegzti kontaktus, aptarti prekybos ir ekonominės veiklos pagerinimą, sudaryti bendradarbiavimo sutartis. Renginio metu, pranešimus skaitė atstovai iš Jordanijjos muitinės, Amano prekybos rūmų, Plėtros ir laisvųjų zonų komisijos, banko. Gauta informacija apie Jordanijos verslo aplinką, investicinę aplinką, laisvąsias ir ekonomines zonas, muitinės paslaugas, tarifus įvežamiems produktams, laisvos prekybos sutartis tarp Jordanijos ir kitų šalių, bankines operacijas, finansavimą verslui.
Dalyviai taip pat lankėsi vietinėse įmonėse, tikslu apžiūrėti gaminamą jų produkciją ir pasiūlyti savo paslaugas bei produkciją.
Taip pat surengtas susitikimas su Amano pramonės rūmais, kurio metu prisistatė projekto dalyviai ir aptarė bendradarbiavimo galimybes tarp .
Pasirašytas susitarimo memorandumas dėl bendradarbiavimo ir informacijos keitimosi, bei pagalbos ieškant partnerių Jordanijoje.

 

Recommended Posts