Sausio mėn.

10 d. MVA prezidentas Kęstutis Bartkevičius ir vykdančioji direktorė Diliara Zarifova susitiko su AB „Orlen Lietuva“ atstovu Jacek Komar, dėl jo išvykimo iš Mažeikių.

10 d. UAB „Mažeikių Varduva“ ofise vyko MVA tarybos posėdis.

12 d. VSDF Mažeikių skyriuje vyko socialinio projekto „Sušildykim sielas“ uždarymo vakaras.

19 d. MVA vykdančioji direktorė Diliara Zarifova ir administratorė Vaida Lipskytė, kartu su Mažeikių specialiosios mokyklos pedagogais ir mokiniais bei Mažeikių miškų urėdijos atstovais dalyvavo akcijoje „Baltasis badas“.

20 d. MVA Organizacinio komiteto posėdis dėl MVA ataskaitinio susirinkimo.

24 d. MVA nariai dalyvavo A.Kapitanovo seminare „Naujausi mokesčių pakeitimai, įsigaliojantys nuo 2011 metų ir taikytini 2010 metams (įsigaliojantys atgaline data)“.

24 d. MVA vykdančioji direktorė Diliara Zarifova susitiko su UAB „IF draudimas“ vadovu Petru Paužuoliu, dėl bendradarbiavimo.

25 d. MVA vykdančioji direktorė Diliara Zarifova susitiko su UAB „Omnitel“ atstovu Vidmantu Norvaišu, dėl MVA administracijai taikomų nuolaidų.

27 d. UAB „Mažeikių šilumos tinklai“ ofise vyko MVA Energetikos komiteto posėdis.

28 d. UAB „IF draudimas“ vadovas Petras Paužuolis dalyvavo 2010 „Gazelės“ apdovanojimuose, Litexpo parodų rūmuose.

28 d. MVA vykdančioji direktorė Diliara Zarifova, UAB „Ingman ledai“ gen. direktorius Virgilijus Radvilas, UAB „Saurida“ gen. direktorius Saulius Rancas susitiko su AB „ORLEN Lietuva“ pirkimų skyriaus direktoriumi Bogdan Cichucki. Susitikime taip pat dalyvavo AB „ORLEN Lietuva“ šiluminės elektrinės viršininkas Remigijus Kalkauskas. Vizito tikslas – aptarti bendradarbiavimo galimybes elektros energijos pirkimo srityje. Tai jau antras vizitas į šią įmonę tuo pačiu klausimu.

Susitikimo metu AB „ORLEN Lietuva“ atstovai galutinai patikino, kad bendradarbiavimas šiuo klausimu tikrai galimas. Taip pat buvo išdėstyti techniniai reikalavimai bei įvardinta preliminari gaminamos energijos kaina.

Vasario mėn.

Buvo pasirašyta:
– Susitarimas dėl dalyvavimo projekte „Verslo misija į Gruziją“;
– Viešbučio paslaugų teikimo sutartis su UAB „Pajūrio Gabija“;
– Sutartis su UAB „Druskininkų vandens parko viešbutis AQUA“;
– Bendradarbiavimo sutartis su UAB „Raminora“ SPA Vilnius;
– Bendradarbiavimo sutartis su Mažeikių politechnikos mokykla.

7 d. vyko MVA tarybos posėdis.

8 d. MVA vykdančioji direktorė Diliara Zarifova dalyvavo SVV tarybos ataskaitiniame rinkiminiame susirinkime.

9 d. MVA vykdančioji direktorė Diliara Zarifova Lietuvos verslo konfederacijoje / ICC Lietuva pasirašė susitarimą dėl dalyvavimo projekte Nr. P/EL/IGEI045 „Verslo misija į Gruziją“.

10 d. MVA vykdančioji direktorė Diliara Zarifova susitiko su AB banko SNORAS Mažeikių filialo direktoriaus pavaduotoju, komercijos skyriaus viršininku Rolandu Lemežiu dėl bendradarbiavimo bei komercinių paslaugų pristatymo.

10 d. MVA vykdančioji direktorė Diliara Zarifova ir komercijos vadybininkė Sandra Lemežytė susitiko su UAB „IF draudimas“ Mažeikių filialo vadovu Petru Paužuoliu dėl nuolaidų sistemos atnaujinimo.

11 d. MVA prezidentas Kęstutis Bartkevičius susitiko su Socialinės apsaugos ir darbo ministru Donatu Jankausku. Susitikimo metu taip pat buvo kalbėta apie galimybę nuomotis patalpas Mažeikių darbo biržos patalpose.

14 d. MVA vykdančioji direktorė Diliara Zarifova ir komercijos vadybininkė Sandra Lemežytė susitiko su UAB DK „PZU Lietuva“ Mažeikių skyriaus vadove Gražina Garaliene dėl draudimo paslaugų MVA nariams.

15 d. MVA prezidentas Kęstutis Bartkevičius, vykdančioji direktorė Diliara, Zarifova, UAB „Saurida“ atstovė Danguolė Steponaitienė, UAB „Meksimela“ atstovas Jurijus Stupakovas dalyvavo Trišalės tarybos posėdyje, kuriame buvo pristatytas Mažeikių rajono savivaldybės biudžetas.

17 d. MVA vykdančioji direktorė Diliara Zarifova susitiko su Mažeikių politechnikos mokyklos direktorės pavaduotoju Rimantu Pocevičiumi dėl bendradarbiavimo ir 2011 m. Karjeros dienų.

21 d. MVA prezidentas Kęstutis Bartkevičius, vykdančioji direktorė Diliara, Zarifova ir MVA nariai dalyvavo „Karjeros dienose“, kurį suorganizavo Mažeikių politechnikos mokykla. Renginio metu buvo pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp Mažeikių verslininkų asociacijos ir Mažeikių politechnikos mokyklos.

23 d. MVA vykdančioji direktorė Diliara Zarifova ir komercijos vadybininkė Sandra Lemežytė susitiko su UAB „Tehoc baltija“ direktoriumi Jurij Buldakov dėl stojimo į MVA.

23 d. MVA vykdančioji direktorė Diliara Zarifova ir komercijos vadybininkė Sandra Lemežytė susitiko su UAB „Spaudos tinklas“ vadove dėl bendradarbiavimo ir paslaugų teikimo MVA nariams.

24 d. MVA vykdančioji direktorė Diliara Zarifova, UAB „Žemaitijos agroprekyba“ atstovė Milda Zubavičienė, UAB „Saurida“ atstovė Indrė Pačerinskytė dalyvavo Lietuvos marketingo asociacijos (LiMA) surengtame seminare „Post-recesinis marketingas“.

28 d. MVA nariai susitiko su Telšių AVMI atstovais ir VSDVF Mažeikių skyriaus atstovais. Jie MVA nariams pateikė metines ataskaitas ir naujoves.

Kovo mėn.

1 d. MVA vykdančioji direktorė Diliara Zarifova ir komercijos vadybininkė Sandra Lemežytė susitiko su UADBB „Draudimo pasaulis“ vadovu Martynu Bražu dėl bendradarbiavimo galimybių draudimo srityje.

3 d. MVA vykdančioji direktorė Diliara Zarifova ir komercijos vadybininkė Sandra Lemežytė susitiko su AB „Lietuvos draudimas“ Mažeikių verslo draudimo vadove Lina Rimkiene dėl bendradarbiavimo.

4 d. MVA vykdančioji direktorė Diliara Zarifova dalyvavo Telšių regiono plėtros tarybos posėdyje, kuris vyko Mažeikių rajono savivaldybėje.

7 d. Vyko MVA tarybos posėdis pagal darbotvarkę.

8 d. MVA prezidentas Kęstutis Bartkevičius dalyvavo Lietuvos verslo konfederacijos / ICC Lietuva prezidiumo posėdyje. Posėdis vyko pagal darbotvarkę.

10 d. MVA vykdančioji direktorė Diliara Zarifova ir komercijos vadybininkė Sandra Lemežytė susitiko su UAB „Legator“ vadovu Tadu Volbiku dėl draudimo.

16 d. MVA vykdančioji direktorė Diliara Zarifova susitiko su Mažeikių specialiosios mokyklos direktoriumi Valentinu Semčenko dėl pavasarinės talkos DAROM 2011 ir bendradarbiavimo sutarties vykdymo.

17 d. MVA vykdančioji direktorė Diliara Zarifova ir administratorė Vaida Lipskytė susitiko su Plinkšių viešbučio direktoriumi Alfredu Žutautu dėl MVA pobūvio.

18 d. MVA prezidentas Kęstutis Bartkevičius ir MVA narys Virgilijus Eidimtas vyko į Minską, Baltarusija. Išvykos tikslas buvo susipažinti su Baltarusijos patirtimi ir užmegzti ekonominius santykius dėl bendrų įmonių kūrimo Mažeikių rajone.

18 d. MVA vykdančioji direktorė Diliara Zarifova dalyvavo renginyje „Versli Lietuva“, kuris vyko Žemaitijos kolegijoje, Rietave.

21 d. MVA tarybos narys Jonas Buinauskas dalyvavo Plungės teritorinės darbo biržos vietinio užimtumo iniciatyvų komisijos posėdyje.

23 d. MVA vykdančioji direktorė Diliara Zarifova ir komercijos vadybininkė Sandra Lemežytė susitiko su UAB „Mažeikių mėsinės“ direktoriumi Remigijumi Petraičiu dėl komercinės veiklos.

23 d. MVA vykdančioji direktorė Diliara Zarifova ir komercijos vadybininkė Sandra Lemežytė susitiko su UAB „Aremikas“ Remigijumi Jurkumi dėl komercinės veiklos.

24 d. MVA komercijos vadybininkė Sandra Lemežytė susitiko su „Gelsva“ vadybininku Laimonu Baltrušiu dėl geriamo vandens pirkimo ir bendradarbiavimo galimybių.

24 d. MVA vykdančioji direktorė Diliara Zarifova ir komercijos vadybininkė Sandra Lemežytė susitiko su UAB „Levanita“ direktoriumi Stanislovu Lukšu dėl komercinės veiklos.

24 d. MVA komercijos vadybininkė Sandra Lemežytė susitiko su UAB DK „PZU Lietuva“ vadove Gražina Garaliene dėl draudimo ir sutarties pasirašymo.

25 d. MVA vykdančioji direktorė Diliara Zarifova ir komercijos vadybininkė Sandra Lemežytė susitiko su UAB „Iksija“ direktoriumi Virginijumi Žadeikiu dėl komercinės veiklos galimybių. Ypatingas dėmesys buvo skirtas degalų įsigijimui iš kitų kuro tiekėjų centralizuotu būdu.

25 d. MVA vykdančioji direktorė Diliara Zarifova ir komercijos vadybininkė Sandra Lemežytė susitiko su UAB „Pieno žvaigždės“ Mažeikių filialas direktoriumi Aušriu Baravyku dėl komercinės veiklos.

25 d. MVA vykdančioji direktorė Diliara Zarifova ir komercijos vadybininkė Sandra Lemežytė susitiko su UAB „Taumona“ direktoriumi Aleksu Kateiva dėl komercinės veiklos galimybių.

28 d. UAB „Ingman ledai“ buveinėje vyko MVA energetikos komiteto posėdis pagal darbotvarkę.

31 d. MVA vykdančioji direktorė Diliara Zarifova dalyvavo Šiaulių pramonininkų asociacijos visuotiniame ataskaitiniame susirinkime.

Balandžio mėn.

Buvo pasirašyta:

– Bendradarbiavimo sutartis su UAB „Sadovalis“ viešbutis „Linelis“, Plateliai. MVA nariams apgyvendinimui ir pirčių kompleksams taikoma 10 % nuolaida.

– Bendradarbiavimo sutartis su UAB „DK PZU Lietuva“.

11 d. MVA prezidentas Kęstutis Bartkevičius dalyvavo Mažeikių rajono savivaldybės surengtame susirinkime dėl Laisvės gatvės renovacijos.

15 d. vyko MVA ataskaitinis rinkiminis susirinkimas, kurio metu buvo išrinkta nauja MVA taryba ir naujas MVA prezidentas – Virgilijus Radvilas (UAB „Ingman ledai“ gen. direktorius).

Susirinkimo dienotvarkė:

– Dalyvių registracija;

– Renginio dienotvarkės paskelbimas;

– 2010 metų revizoriaus ataskaitos pristatymas;

– 2010 metų MVA veiklos ataskaitos pristatymas;

– MSC valdybos pirmininko ataskaitos pristatymas;

– Naujos MVA tarybos ir prezidento rinkimai.

16 d. MVA nariai dalyvavo pavasarinėje talkoje DAROM 2011. Kaip ir kiekvienais metais buvo tvarkomas Juodpelkio parkas, dalyvavo apie 30 žmonių. Prie MVA narių prisidėjo ir Žemaitijos skautų organizaciją. Po talkos buvo daromas piknikas. Prie vaišių prisidėjo šios MVA įmonės – narės: UAB „Vigesta“, UAB „Ingman ledai“, AB „Pieno žvaigždės“, UAB „Brauer“.

21 d. vyko susitikimas su Trišalės tarybos atstove Virginija Vilimiene, kurio metu naujam MVA prezidentui buvo pristatyta Trišalės tarybos veikla bei planuojama veikla.

27 d. vyko MVA energetikos komiteto posėdis.

28 d. vyko preliminarus MVA tarybos posėdis.

Gegužės mėn.

3 d. Vyko MVA tarybos posėdis pagal darbotvarkę. Posėdžio metu buvo išrinkti viceprezidentai: Dalia Poliakaitė ir Jonas Buinauskas. Peržiūrėtas priemonių planas ir I ketv. biudžeto vykdymas. Nutarta prisidėti prie Žemaičių Dūdų šventės ir Gatvės muzikos dienos 2011 m.

4 d. MVA vykdančioji direktorė Diliara Zarifova dalyvavo Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos organizuojamame Florijono dienos paminėjime.

5 d. MVA vykdančioji direktorė Diliara Zarifova ir MVA viceprezidentė Dalia Poliakaitė dalyvavo SVV tarybos posėdyje Alytuje, kur vyko renginys „Versli Lietuva“.

6 d. MVA vykdančioji direktorė Diliara Zarifova dalyvavo „Gatvės muzikos diena 2011“. MVA tarybos nariai asmeniškai parėmė renginio organizatorius, MVA nupirko marškinėlius, taip pat renginio metu išdalino UAB „Omnitel“ dovanas.

7-8 d. MVA prezidentas Virgilijus Radvilas ir MVA tarybos narys Darius Seilius vyko į Plocką, dalyvavo Europos Piknike.

10 d. MVA narių – įmonių finansininkai susitiko su Telšių apskrities VMI atstovais dėl mokesčių pasikeitimų.

13 d. MVA nariai susitiko su Telšių apskrities VMI, Mažeikių Sodros atstovais ir Mažeikių rajono verslininkais dėl Laisvės gatvės renovacijos. Susitikimo metu buvo išvardintos pagrindinės problemos ir suburta iniciatyvinė grupė.

14 d. MVA prezidentas Virgilijus Radvilas, vykdančioji direktorė Diliara Zarifova ir MVA narys Virgilijus Eidimtas dalyvavo Mažeikių specialiosios mokyklos 50-ies metų jubiliejaus paminėjime.

16 d. MVA vykdančioji direktorė Diliara Zarifova dalyvavo Mažeikių rajono savivaldybės SVV rėmimo fondo komisijos susirinkime. Susirinkimo metu buvo aptarta SVV rėmimo fondo veikla bei koreguoti fondo įstatai, kurie bus pateikti savivaldybės Tarybai.

19 d. MVA prezidentas Virgilijus Radvilas ir vykdančioji direktorė Diliara Zarifova susitiko su Mažeikių rajono meru Antanu Teniu ir vicemeru Kęstučiu Bartkevičiumi, dėl Žemaičių Dūdų šventės organizavimo.

19 d. MVA prezidentas Virgilijus Radvilas ir vykdančioji direktorė Diliara Zarifova susitiko su UAB „Intergas“ atstovais M.Poliakov, R.Šeibeliu ir R.kenstavičiumi, dėl tolimesnio bendradarbiavimo.

20 d. MVA prezidentas Virgilijus Radvilas dalyvavo Mažeikių teismo atidarymo šventėje po renovacijos.

25 d. MVA vykdančioji direktorė Diliara Zarifova dalyvavo Mažeikių savivaldybės Žemaičių Dūdų šventės organizacinio komiteto susirinkime, dėl šventės organizavimo klausimų.

25 d. vyko MVA neeiliniai tarybos ir energetikos komiteto posėdžiai, dėl Žemaičių Dūdų šventės ir UAB „Intergas“ dujofikavimo klausimų.

25 d. vyko Trišalės tarybos posėdis, dėl Vyriausybės išvažiuojamojo posėdžio Mažeikiuose.

26 d. MVA kartu su Mažeikių sporto centro FK „Mažeikiai“ atstovais pravedė Specialiosios mokyklos auklėtiniams – profesionalią futbolo treniruotę. Geriausiems treniruotės dalyviams organizatoriai įteikė FK „Mažeikiai“ atributikos.

26 d. MVA prezidentas Virgilijus Radvilas, vykdančioji direktorė Diliara Zarifova ir MVA nariai bei Mažeikių savivaldybės atstovai susitiko su UAB „Intergas“ atstovais dėl dujofikavimo problemų Mažeikių rajone.

30 d. MVA prezidentas Virgilijus Radvilas ir vykdančioji direktorė Diliara Zarifova susitiko su Mažeikių savivaldybės, Mažeikių Sodra atstovais ir Mažeikių informacijos ir turizmo centro direktoriumi dėl planuojamos konferencijos „Kiek yra konkurencingas Mažeikių rajonas?“ birželio 9 d.

Birželio mėn.

1 d. VšĮ „Versli karta“ ofise MVA vykdančioji direktorė Diliara Zarifova susitiko su Versli karta atstovais dėl bendradarbiavimo jaunimo užimtumo klausimais.

4 d. MVA nariai dalyvavo Žemaičių DŪDŲ šventėje, Mažeikių centriniame stadione. Vaišių stalą padėjo suruošti: UAB „Mažeikių mėsinė“, UAB „Ingman ledai“, UAB „Brauer“, AB „Pieno žvaigždės“ Mažeikių filialas.

6 d. vyko MVA tarybos posėdis. Posėdžio metu buvo peržiūrėtos MVA narių anketos, patikslintos komitetų sudėtys, taip pat sukurti 2 nauji komitetai: bendradarbiavimo su Mažeikių raj. savivaldybe ir MVA komercijos komitetai.

7 d. MVA prezidentas Virgilijus Radvilas ir vykdančioji direktorė Diliara Zarifova dalyvavo LR užsienio reikalų ministerijos, LR ūkio ministerijos, ir Všį „Eksportuojančioji Lietuva“ organizuojamame Lietuvos eksportuotojų ir atstovų užsienyje seminare – diskusijoje „Lietuvos diplomatų-ekonomistų, komercijos atašė ir VšĮ „Eksportuojančioji Lietuva“ atstovų užsienyje bendradarbiavimas su asocijuotomis verslo struktūromis: patirtis ir pasiūlymai ateičiai“ bei verslo ryšių mugėje. Taip pat susitiko su 3-uoju sekretoriumi Lietuvos Respublikos ambasados Gruzijoje.

9 d. MVA kartu su Mažeikių r. savivaldybės atstovais Mažeikių darbo biržos patalpose surengė konferenciją „Kiek konkurencingas yra Mažeikių rajonas?“. Konferencijos metu buvo svarstomos eksporto galimybės Mažeikiuose, investicijų pritraukimas į Mažeikių rajoną. Buvo įvertinta esama ekonominė, socialinė Mažeikių raj. padėtis ir bandoma įvardinti, su kokiais sunkumais susiduria rajono įmonės norėdamos plėsti savo verslą. Konferencijos svečiai: Lietuvos nekilnojamo turto vystytojų asociacijos prezidentas Robertas Dargis; Lietuvos banko valdybos pirmininko pavaduotojas Raimondas Kuodis; VšĮ „Eksportuojančioji Lietuva“ generalinis direktorius Paulius Lukauskas; Seimo narys Algirdas Butkevičius; VSDFV Mažeikių skyrius atstovai.

13 d. MVA prezidentas Virgilijus Radvilas ir vykdančioji direktorė Diliara Zarifova susitiko su Mažeikių raj. savivaldybės atstovais dėl tolimesnio bendradarbiavimo.

21 d. MVA vykdančioji direktorė Diliara Zarifova susitiko su Mažeikių r. savivaldybės vicemeru Kęstučiu Bartkevičiumi dėl Rusijos Federacijos ambasadoriaus vizito Mažeikiuose.

23 d. MVA administracija pasveikino Jonus. Aplankė kiekvieną MVA Joną ir įteikė jiems ąžuolais papuoštas skrybėles.

27 d. MVA ofise susitiko verslo misijos į Gruziją dalyviai. Susitikimo metu aptarė kelionės programą, biudžetą bei kitus klausimus.

29 d. MVA vykdančioji direktorė Diliara Zarifova dalyvavo Telšių regioninės plėtros tarybos posėdyje, kuris vyko Telšiuose.

Liepos mėn.

4 d. vyko MVA tarybos posėdis. Jo metu buvo peržiūrėtas MVA veiklos planas 2011, patvirtinta komitetų sudėtis, taip pat buvo išrinkta vykdančioji direktorė Diliara Zarifova atstovauti MVA interesus Telšių regioninės plėtros tarybos posėdžiuose. Peržiūrėtas MVA 2011 biudžeto vykdymas už 5 mėn.

13 d. MVA vykdančioji direktorė Diliara Zarifova dalyvavo Mažeikių rajono savivaldybės susirinkime dėl renginio „Varom už Lietuvą“.

14 d. MVA vykdančioji direktorė Diliara Zarifova susitiko su UAB „Profis“ pardavimu vadovu Vladislav Ošovskij dėl bendradarbiavimo.

20 d. MVA vykdančioji direktorė Diliara Zarifova susitiko su UAB „Alfreda“ direktoriumi Deivydu Vyniautu dėl MVA komercijos komiteto klausimų.

20 d. MVA vykdančioji direktorė Diliara Zarifova dalyvavo Mažeikių rajono savivaldybės susirinkime dėl renginio „Varom už Lietuvą“.

28 d. MVA prezidentas Virgilijus Radvilas ir vykdančioji direktorė Diliara Zarifova susitiko su LVPA gen. direktore Diana Vilyte ir verslo projektų valdymo skyriaus vedėjo pavaduotoja Agne Vaitkūniene dėl ES projektų.

28 d. MVA prezidentas Virgilijus Radvilas ir vykdančioji direktorė Diliara Zarifova susitiko su Šiaulių verslo inkubatoriaus direktoriumi Aliumi Feliksu Valiumi dėl bendradarbiavimo.

Rugpjūčio mėn.

2 d. MVA prezidentas Virgilijus Radvilas, viceprezidentas Jonas Buinauskas ir vykdančioji direktorė Diliara Zarifova susitiko su Mažeikių rajono savivaldybės meru Antanu Teniu, dėl bendradarbiavimo.

3 d. MVA vykdančioji direktorė Diliara Zarifova susitiko su VšĮ „Investiciniai projektai“ grupės projektų vadove Jurgita Mikelevičiūte, dėl Mažeikių rajono smulkaus ir vidutinio verslo subjektų apklausos.

5 d. MVA vykdančioji direktorė Diliara Zarifova susitiko su Versli Lietuva N.Akmenės regiono vadove Justina Grikštiene, dėl bendradarbiavimo.

8 d. Viešbučio „Astrum palace“ konferencijų salėje vyko MVA tarybos posėdis. Jo metu aptarta galimybė MVA prisijungti prie Mažeikių turizmo ir verslo informacinio centro veiklos. Vykdančioji direktorė trumpai pristatė vizito į LVPA rezultatus. LVPA atstovai pasiūlė MVA nariams suorganizuoti seminarą apie paramos galimybes smulkiems ir vidutiniams verslininkams.

8 d. MVA narys UAB „Alfreda“ direktorius Deivydas Vyniautas dalyvavo Plungės teritorinės darbo biržos VUI projektų paraiškų atrankos ir įgyvendinimo projektų peržiūros komisijos posėdyje.

11 d. MVA narys UAB „Alfreda“ direktorius Deivydas Vyniautas dalyvavo Plungės teritorinės darbo biržos posėdyje, dėl viešųjų darbų, padedančių palaikyti ir plėtoti vietos bendruomenės socialinę infrastruktūrą.

23 d. MVA viceprezidentė Dalia Poliakaitė ir MVA tarybos narė Virginija Eidimtienė dalyvavo Mažeikių VšĮ „Versli karta“ vykdomame projekte „Turiu idėją“. Jo metu vadovės su mokiniais pasidalino asmeninėmis verslumo ir gyvenimo patirtimi, trumpai pristatė atstovaujamos įmonės veiklą.

26 d. MVA viceprezidentė Dalia Poliakaitė, MVA nariai UAB „Meksimela“ direktorius Jurijus Stupakovas, UAB „Saurida“ gen. direktorius Saulius Rancas ir personalo direktorė Danguolė Steponaitienė dalyvavo Mažeikių VšĮ „Versli karta“ vykdomame projekte „Turiu idėją“. Atvykę verslininkai davė projekto dalyviams teorinių bei praktinių verslo idėjų/planų tobulinimo patarimų ir taip pat leido geriau suprasti kas yra iš tikro verslas ir kaip jauniems žmonėms geriau save jame realizuoti. Po susitikimo jaunimas labai teigiamai atsiliepė dėl verslininkų dalyvavimo, nes tai buvo unikali galimybė jiems iš arti susipažinti su idėjos „ginimu“, o taip pat šansas gyvai pabendrauti su daug patirties turinčiais žmonėmis.

Rugsėjo mėn.

1 d. MVA vykdančioji direktorė Diliara Zarifova aplankė Žemaitijos kolegijos Mažeikių skyriaus kolektyvą ir studentus bei pasveikino su Rugsėjo 1-ąją. MVA viceprezidentė Dalia Poliakaitė aplankė Mažeikių specialiosios mokyklos ir Mažeikių politechnikos mokyklos kolektyvus ir mokinius bei pasveikino su Rugsėjo 1-ąją.

3 d. MVA nariai dalyvavo tradicinėje kasmetinėje MVA sporto ir pramogų šventėje, kuri vyko Balsių stovykloje. Šiemet šventėje dalyvavo apie 700 žmonių iš 18 įmonių. Šventės naujokai, MVA įmonės – narės, kurios dalyvavo pirmą kartą – UAB „Paslaugos tau“, UAB „Emas“ ir UAB „Mažeikių butų ūkis“.

5 d. vyko MVA tarybos posėdis, kurio metu saugos tarnyba GRIFS AG pristatė savo įmonės veiklą. Posėdžio metu buvo aptarti konferencijos „2009 – 2013 ES paramos Mažeikių rajone įsisavinimo problemos 2007 – 2010 m. ir galimybės 2011 – 2013 m.“ organizaciniai klausimai.

6 d. MVA vykdančioji direktorė Diliara Zarifova ir MVA narys UAB „Kvistija“ gen. direktorius Virgilijus Eidimtas susitiko su Rusijos ambasados Lietuvoje atstovais, dėl planuojamo Rusijos ambasados atstovų vizito Mažeikiuose.

9 d. MVA prezidentas Virgilijus Radvilas ir vykdančioji direktorė Diliara Zarifova dalyvavo Mažeikių rajono savivaldybės Energetikos komiteto posėdyje dėl galimybės tapti Mažeikių turizmo ir verslo informacinio centro dalininkais.

9 d. vyko MVA komercijos komiteto posėdis (posėdžio protokolas buvo išsiųstas visiems MVA nariams).

12 d. vyko MVA energetikos komiteto posėdis (posėdžio protokolas buvo išsiųstas visiems MVA nariams).

13 d. MVA narys UAB „Alfreda“ direktorius Deivydas Vyniautas dalyvavo Plungės teritorinės darbo biržos posėdyje dėl viešųjų darbų.

14 d. MVA vykdančioji direktorė Diliara Zarifova dalyvavo Mažeikių rajono savivaldybės posėdyje dėl SVV rėmimo fondo.

15 d. MVA Mažeikių rajono įmonėms pristatė konferenciją „2007 – 2013 ES paramos Mažeikių rajone įsisavinimas ir galimybės 2011 – 2013 m.“.

20 d. MVA vykdančioji direktorė Diliara Zarifova dalyvavo Mažeikių rajono savivaldybės posėdyje dėl SVV rėmimo fondo.

25 d. – spalio 1 d. MVA nariai vyko į Gruziją, pagal ES projektą Nr. P/EL/IGEI 045 „Verslo misija į Gruziją“.

Spalio mėn.

6 d. vyko MVA Tarybos posėdis, kurio metu UAB „Beržūna“ pristatė savo įmonės veiklą. Posėdžio metu buvo aptartas Rusijos ambasadoriaus vizitas į Mažeikius taip pat MVA IV ketvirčio biudžetas bei kiti klausimai.

13 d. MVA vykdančioji direktorė Diliara Zarifova ir kt. MVA nariai dalyvavo AB „TEO LT“ konferencijoje – virtualus biuras šiandien, kurios metu buvo galima sužinoti, kaip galima savo įmonėje įdiegti pažangiausią bendradarbiavimo sistemą „Virtualus biuras“, leidžiančią dirbti bet kur, kur tik yra interneto ryšys.

19-20 d. MVA vykdančioji direktorė Diliara Zarifova ir kiti MVA nariai dalyvavo Sėkmės laboratorijos seminare „Viešo kalbėjimo menas. Oratorystė ir įtakojimas“.

20 d. MVA viceprezidentė D. Poliakaitė, UAB „Edzaras“ direktorė V. Eidimtienė, UAB „Mažeikių Varduva“ generalinė direktorė G. Bartkevičienė dalyvavo Telšių apskrities verslo inkubatoriuje – „GAZELĖ“ – „Verslo žinių“ projekte smulkiam ir vidutiniam verslui.

21 d. MVA vykdančioji direktorė D. Zarifova atvykusiems Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazistams bei gimnazijos direktoriaus pavaduotojui Laimonui Terasiui papasakojo apie MVA vykdomus ES projektus.

21 d. vyko MVA komercinio komiteto posėdis dėl MVA nuolaidų kortelės strategijos. Dalyvavo MVA vykdančioji direktorė Diliara Zarifova, UAB „Alfreda“ direktorius Deivydas Vyniautas, UAB „ŽAP“ rinkodaros vadybininkė Milda Zubavičienė.

24 d. MVA vykdančioji direktorė Diliara Zarifova ir Rotary atstovai susitiko su svečiais iš Rusijos dėl planuojamo 2011 m. lapkričio 17 d. Rusijos Federacijos ambasadoriaus vizito Mažeikiuose.

25 d. MVA nariai dalyvavo AB bankas SNORAS organizuotoje konferencijoje „Kaip įgyti konkurencinį pranašumą? Naujos galimybės smulkiam ir vidutiniam verslui.“

Lapkričio mėn.

2 d. MVA vykdančioji direktorė Diliara Zarifova dalyvavo susitikime su Mažeikių rajono savivaldybės strateginio vystymo skyriaus vedėja S. Ramanauskiene dėl Rusijos Federacijos diplomatų vizito į Mažeikius.

3 d. MVA vykdančioji direktorė Diliara Zarifova dalyvavo susirinkime su Mažeikių r. savivaldybės meru, vicemeru ir kt. savivaldybės atstovais Dėl Naujųjų Metų švenčių organizavimo Mažeikių mieste.

3 d. vyko pasitarimas dėl MVA nuolaidų kortelės strategijos. Dalyvavo MVA vykdančioji direktorė Diliara Zarifova, UAB „ŽAP“ rinkodaros vadybininkė Milda Zubavičienė.

7 d. vyko MVA Tarybos posėdis, kurio metu UAB „ŽAP“ pristatė savo įmonės veiklą. Posėdžio metu buvo aptartas 2012 m. biudžeto projektas, patvirtinta Rusijos Federacijos diplomatų vizito į Mažeikius dienotvarkė, naujų narių į MVA priėmimas bei kiti klausimai.

8 d. vyko pasitarimas dėl MVA nuolaidų kortelės. Dalyvavo MVA vykdančioji direktorė Diliara Zarifova bei kiti MVA įmonių-narių marketingo specialistai.

9 d. MVA vykdančioji direktorė Diliara Zarifova dalyvavo susitikime su Mažeikių „Sodros“ direktore Laima Nagiene dėl Kalėdinių socialinių renginių.

11 d. MVA viceprezidentė D. Poliakaitė Žemaitijos Kolegijoje verslo dienai paminėti (kuri švenčiama kasmet antrą lapkričio penktadienį ) skaitė paskaitą apie sėkmingą karjerą.

11 d. MVA vykdančioji direktorė Diliara Zarifova susitikime su Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos direktore A. Žukauskiene aptarė bendradarbiavimo galimybes.

16 d. Mažeikių Sodroje vyko susirinkimas su Mažeikių r. savivaldybės meru Antanu Teniu ir Mažeikių „Sodros“ direktore Laima Nagiene dėl organizacinių klausimų ruošiantis 2011 m. lapkričio 18 d. konferencijai.

17 d. Viešbutyje Astrum Palace vyko jaunojo prancūziško vyno Beaujolais bei legendinio lietuviško sūrio Džiugas degustacijos vakaras. Renginio organizatoriai UAB „Edzaras“ direktorė Virginija Eidimtienė, viešbučio Astrum Palace direktorius Egidijus Ruškys.

17-18 d. Rusijos Federacijos diplomatų vizitas Mažeikiuose.

23 d. MVA prezidentas Virgilijus Radvilas, MVA viceprezidentė D. Poliakaitė ir MVA vykdančioji direktorė Diliara Zarifova dalyvavo parodoje „Šiauliai 2011“.

24 d. MVA vykdančioji direktorė Diliara Zarifova dalyvavo SVV taryboje Vilniuje (naujos Žemės mokesčio įstatymo redakcijos nuostatų įtaka verslo subjektams, dėl iniciatyvos keisti darbų saugos kontrolės principus įmonėse, kuriose darbo aplinka nesiskiria nuo darbuotojams įprastos buitinės aplinkos, pradedančiųjų verslininkų mokymas ir kt. darbotvarkės klausimai).

25 d. MVA vykdančioji direktorė Diliara Zarifova dalyvavo Mažeikių r. savivaldybės Tarybos posėdyje.

25 d. MVA vykdančioji direktorė Diliara Zarifova V. Radvilas susitiko su Plungės pramonininkų sąjungos prezidentu Jonu Bačinsku dėl bendradarbiavimo.

29 d. MVA vykdančioji direktorė Diliara Zarifova dalyvavo susirinkime Mažeikių r. savivaldybėje dėl Mažeikių rajono smulkaus ir vidutinio verslo galimybių studijos rengimo.

Gruodžio mėn.

1 d. MVA prezidentas Virgilijus Radvilas, MVA vykdančioji direktorė Diliara Zarifova dalyvavo Tauragės apskrities verslininkų asociacijos surengtoje „Geriausia 2011 metų TAVA įmonė“ apdovanojimų ceremonijoje.

2 d. MVA nariai dalyvavo Mažeikių rajono vaikų našlaičių ir senelių globos namų surengtoje šventėje – Atvirų durų diena.

2 d. MVA nariai dalyvavo VšĮ Mažeikių turizmo ir verslo informacijos centre turizmo agentūrų tinklo „West Express“ surengtame vasaros kelionių pristatyme.

5 d. Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijoje vyko MVA Tarybos posėdis, kurio metu gimnazijos direktorė Asta Žukauskienė MVA Tarybos nariams bei kitiems posėdžio dalyviams papasakojo apie gimnazijos veiklą bei vykdomus projektus. Posėdžio metu buvo pristatytas 2012 m. MVA paramos krypčių projektas bei patikslintas 2012 m. biudžeto projektas.

6 d. MVA prezidentas Virgilijus Radvilas, MVA vykdančioji direktorė Diliara Zarifova dalyvavo Plungėje surengtoje konferencijoje „Regiono pramonės ir verslo vystymo bei plėtros perspektyvos“.

8 d. MVA prezidentas Virgilijus Radvilas ir MVA vykdančioji direktorė Diliara Zarifova dalyvavo Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos bendruomenės surengtoje Padėkos popietėje.

9 d. Kalėdinė akcija „Pasidalinkime gerumu“ dalyvavo Rasita Mikelaitienė (UAB „Piropas“), D. Zarifova, MVA nariai.

12 d. Susitikimas su VšĮ „Investicinių projektų grupė“ gen. direktore Simona Striogienė dėl Mažeikių r. sav. administracijos rengiamos studijos „Mažeikių rajono smulkaus ir vidutinio verslo galimybių studija”. Dalyvavo V. Radvilas, J. Buinauskas, K. Bartkevičius, D. Zarifova.

12 d. MVA vykdančioji direktorė Diliara Zarifova dalyvavo Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos Mokomųjų mokinių bendrovių mugės atidaryme. Mokiniai prekiavo originaliais savo sukurtais produktais, daiktais, kt.

14 d. Socialiniai partneriai – Mažeikių verslininkų asociacija ir Mažeikių specialioji mokykla Ventos gatvėje papuošė ir įžiebė Kalėdų eglutę.

Recommended Posts