Skip to content

Susitikimas su LPK prezidentu Vidmantu Janulevičiumi.

LOGO _MVA_LPK

Kovo 25 d. Mažeikių verslininkų asociacijos nariai susitiko su Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentu Vidmantu Janulevičiumi ir kolegomis. Į svečius prisijungė ir Mažeikių politechnikos mokyklos direktorė – Tatjana Kinčinienė.

Buvo aptarta šiandieninė geopolitinė padėtis, Rusijos karo Ukrainoje įtaka Lietuvos ekonomikai ir problemos su kuriomis susiduria verslas. Didžiausią nerimą kelia smarkiai brangstantys energetikos ištekliai ir žaliavų trūkumai (ypač medienos ir metalo pramonėje). Siekiant užtikrinti, kad verslas būtų pajėgus išsilaikyti, svarstytos įvairios naujos galimybės, dalintąsi pasiūlymais. Aktyviai diskutuota visokeriopos pagalbos ir jos teikimo būdų Ukrainos piliečiams klausimas.

Smagu, kad mus vienija ne tik ambicijos, darbas ir verslas, bet žmogiškumas, gerumas ir empatija, nes šiuo metu tai yra stipriausi ginklai kovoje su žiaurumu ir sunkumais. Tik patys būdami vieningi ir stiprūs, mes galime atvykusiems svečiams suteikti saugumo, pasitikėjimo ir namų jaukumo jausmus.