Gruodžio 19 d. prekybos centre “Eifelis” begalę gražių ir šiltų emocijų atnešė šurmuliuojanti kasmetinė amatų mugė “Kurkime Kalėdų stebuklą kartu”, kurią organizavo Mažeikių politechnikos mokykla.

Mugės tikslas – ugdyti mokinių verslumą, skatinti kūrybiškumą, bendradarbiavimą, domėjimąsi amatais ir įvairiomis technologijomis. Amatų mugė sukvietė net 17 komandų iš Žemaitijos regiono, kurios prekiavo rankų darbo gamintais gaminiais. Dalyvavusieji buvo įvertinti ir pasveikinti šiai akcijai specialiai suburtos komisijos komandos: MVA vykdančioji direktorė Renata Glodenienė, Mažeikių Autizmo Asociacijos “Lietaus vaikai” atstovės Vilma Arnotienė ir Lina Mazeliauskienė.

Už pastangas ir aktyvumą dalyviai buvo apdovanoti padėkomis ir nominacijomis.

Renginio metu surinkta daugiau nei 180 eurų ir įvairiausių dovanėlių, kurios buvo paaukotos Mažeikių Cerebrinio paralyžiaus asociacijai.

Dėkojame Mažeikių politechnika mokyklos organizatoriams, taip pat pavaduotojai ugdymui Erikai Pusvaškei, nes būtent jos iniciatyva atsirado šis, kupinas gėrio ir šviesos – “Kurkime Kalėdų stebuklą kartu” projektas.

Taip pat tariame ačiū ir mūsų MVA narei: UAB „Unilever Lietuva ledų gamyba“  už gaivias ir saldžias dovanėles dalyviams.

Visi apsilankiusieji namo išsinešė ne tik nuostabių kūrinių, bet ir plačias šypsenas bei gerumo sklidinas širdis.

 

Recommended Posts