Džiaugiamės Mažeikių verslininkų asociacijos (MVA) augimu ir sveikiname prie asociacijos prisijungusias naujas įmones.

Saulės Link – ekologiškas šaltalankių ūkis, įsikūręs Mažeikių rajone, kurį kruopščiai prižiūri visa šeima. Puoselėdami ir tausodami žemę, augina ekologiškus šaltalankius, iš kurių vėliau spaudžia sultis, uogų bei lapų aliejų, džiovina šaltalankių uogas ir lapus arbatai, gamina uogienę bei sirupus.

Daugiau informacijos:

http://www.sauleslink.lt

(Saulės Link šaltalankiai | Mazeikiai | Facebook

Bendrovė „Mano konkursas“ kuria skaitmeninius sprendimus, padedančius viešojo sektoriaus organizacijoms paprasčiau organizuoti viešuosius pirkimus, o verslui – paprasčiau juose dalyvauti. Šiuo metu bendrovė kuria naują uždarą el. prekių, paslaugų ir darbų prekybos platformą, kuri veiks el. parduotuvės principu. Joje Mažeikių rajono ir kitų savivaldybių viešojo sektoriaus organizacijos galės įsigyti prekes, paslaugas ir darbus iki 15 000 Eur.

Daugiau informacijos:

https://www.manokonkursas.lt

https://www.facebook.com/manokonkursas/

UAB „Mažeikių vandenys“ – šiuolaikiška vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugas teikianti įmonė, kurios paskirtis yra aptarnaujamoje teritorijoje patikimai ir mažiausiomis sąnaudomis tiekti geros kokybės vandenį vartotojams, surinkti bei išvalyti nuotekas.

Daugiau informacijos:

https://mvandenys.lt

Asociacijos vardu sveikiname naujuosius MVA narių įmonių vadovus: Robertą Žaltauskienę, Gintarą Mošką ir Kęstutį Kazlauską. Dėkojame už išreikštą pasitikėjimą asociacija ir jos veikla. MVA – mes kartu, kad būtume stiprūs!

Recommended Posts