Sausio 29 d. Mažeikių verslininkų asociacijos narė UAB „Litvija“ minėjo 10 metų veiklos jubiliejų. Ta proga MVA Tarybos viceprezidentas Darius Seilius, Tarybos narė Odeta Jasmontienė ir vykdančioji direktorė Renata Glodenienė apsilankė įmonėje ir Asociacijos vardu pasveikino įmonės savininką Marių Žalimą ir direktorę Moniką Blažaitę jubiliejaus proga.
Įmonės savininkas ir direktorė ne tik detaliai papasakojo apie įmonės veiklą, darbuotojus, plėtros planus ir numatomus projektus, bet taip pat ir apie pasiektus įmonės aukštus veiklos rezultatus.
Labai svetingi šeimininkai surengė mums ekskurciją po gamybos cechus. Turėjome puikią progą pamatyti nuo gamybos iki galutinio rezultato, kuris jau paruoštas transportuoti į kitas šalis. Likome sužavėti UAB Litvija teikiamomis paslaugomis. Nekviekvienas žmogus sugeba padaryti puikų duetą: verslo ir metalo meną kartu.
UAB Litvija veikia Lietuvos ir užsienio rinkose. Gamina aukščiausios kokybės ir naujos gamybos technologijos metalo konstrukcijas. Dirba vienu žingsniu kartu su naujovėmis.
Visiems vykdomiems darbams įmonė turi naujausią įrangą ir technologijas, kvalifikuotus įvairaus profilio suvirintojus ir šaltkalvius.
▫️Daugiau informacijos apie įmonę

Recommended Posts