Gegužės 28 d. Mažeikiuose vyko IQ forumas „Mažeikiai 2024: verslo valdymas technologijų transformacijos amžiuje“. Į šį forumą susirinko Mažeikių verslo bei politikos lyderiai, kurie išklausė įvairius pranešimus ir diskutavo apie regiono plėtrą, tvarumą, įmonių rinkos dalį bei sėkmės receptus.

Susirinkusiuosius sveikino Mažeikių rajono savivaldybės vicemeras Eimantas Salatka. Pranešimą „Europos Komisija 2019–2024: įveiktos krizės ir išmoktos pamokos“ skaitė  Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje Politikos analizės ir apžvalgos grupės vadovė Laimutė Pilukaitė. Apie Lietuvos eksporto konkurencingumo raidą pastaraisiais metais kalbėjo Kasparas Vasiliauskas, Lietuvos banko Makroekonomikos ir prognozavimo skyriaus vyresnysis ekonomistas. Apie ekonomikos galimybes ir iššūkius ateinančiais metais kalbėjo ekonomistas Marius Dubnikovas. Kaip keitėsi Telšių regiono įmonių rinkos dalies ir turto grąža apžvelgė Vytautas Siaurusaitis, UAB „Day Q Analytics“ vadovas ir verslo konsultantas. Nuo efektyvumo iki pažeidžiamumo: kaip išvengti dirbtinio intelekto keliamų rizikų patirtimi pasidalino Aurelija Rutkauskaitė, advokatų kontoros „Triniti Jurex“ partnerė, advokatė ir IT bei duomenų apsaugos komandos vadovė. UAB „NorDan“ direktorius Giedrius Žilėnas pasidalijo gerąja praktika apie jų įmonės sėkmingą plėtrą, tvarumą ir ateities planus.

Forumo metu vicemerė Kristina Juškevičienė kartu su Mažeikių turizmo ir informacijos centro direktore Jolanta Gintaliene įteikė Savivaldybės mero padėkos raštus už aktyvią visuomeninę veiklą kelioms organizacijoms bei asmenims, kurie prisideda prie Mažeikių krašto plėtros. Vienas iš padėkos raštų buvo įteiktas mūsų nariui UAB „ABF LT“ direktoriui Aidui Mikalauskui už inovatyvius ir aplinkai draugiškus sprendimus technologijų srityje, kitas mūsų Mažeikių verslininkų asociacijai  už Mažeikių rajono verslo bendruomenės telkimą bei aktyvų bendradarbiavimą su Mažeikių rajono savivaldybe.

Renginio pabaigoje visi dalyvavusieji galėjome pasimėgauti nuostabiu atlikėjos Bjelle koncertu ir pabendrauti vieni su kitais, pasidalinti įspūdžiais bei idėjomis. Tai buvo puiki galimybė ne tik išgirsti įdomius pranešimus, bet ir susitikti su kitais verslo bei politikos lyderiais.

Dėkojame Mažeikių rajono savivaldybei ir Mažeikių turizmo ir verslo informacijos centrui už puikiai suorganizuotą renginį.

Plačiau apie forumą Mažeikių rajono savivaldybės puslapyje

IQ forumas Mažeikiuose: verslo plėtra, ekonomikos galimybės ir iššūkiai, sėkmės istorijos | Mažekių rajono savivaldybė | Mažekių rajono savivaldybė (mazeikiai.lt)

 

Recommended Posts