Gegužės 29 d. Mažeikių politechnikos mokykloje pirmą kartą vyko Švietimo pusryčiai: „Kokių kompetencijų darbuotojų reikia Mažeikių rajono darbo rinkai?“. Renginyje dalyvavo vietos savivaldos, švietimo ir verslo atstovai, kurie susirinko siekdami aptarti svarbius klausimus, susijusius su darbo rinkos poreikiais.

Susitikimo tikslas – sukviesti visas suinteresuotas puses ir aptarti kokių kompetencijų darbuotojų reikia šiandieninei darbo rinkai, kokių darbuotojų reikia Mažeikiams kaip pramonės miestui ir kaip jaunas žmogus yra ruošiamas formuojant jo ateities karjeros galimybes.

Susitikimo metu sveikinimą dalyviams tarė Mažeikių rajono savivaldybės vicemeras Eimantas Salatka. Pranešimus skaitė bei diskusijoje dalyvavo Mažeikių politechnikos mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Erika Pusvaškė, Užimtumo tarnybos Šiaulių klientų aptarnavimo departamento Mažeikių skyriaus vedėja Rita Jurkūnienė, Mažeikių verslininkų asociacijos vykdančioji direktorė Renata Glodenienė, Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų tarybos viceprezidentas Raimundas Vaišvilas. Diskusijose taip pat dalyvavo ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus ir kt.

Diskusijose buvo aptariami svarbūs klausimai, susiję su darbo rinkos poreikiais, jaunimo karjeros galimybėmis bei bendradarbiavimo tarp skirtingų sričių svarba. Buvo akcentuota reikšmė stiprinant bendradarbiavimą tarp verslo atstovų, švietimo įstaigų ir savivaldybės, siekiant sukurti palankias sąlygas jaunimui įsilieti į darbo rinką ir išlikti savo gimtajame regione.

Šis renginys buvo svarbus žingsnis siekiant geriau suderinti švietimo institucijų veiklą su darbo rinkos poreikiais. Dėkojame Mažeikių politechnikos mokyklos direktorei Tatjanai Kinčinienei už už kvietimą dalyvauti Švietimo pusryčiuose, susitikimas buvo tikrai prasmingas, įdomus ir naudingas. Tikėkimės, kad šis renginys taps pradžia daugiau tokių konstruktyvių diskusijų ir bendradarbiavimo ateityje.

Nuotraukų autorius: Jolanta Kriaučiūnienė

Recommended Posts