Gegužės 21 d. Mažeikių verslininkų asociacijos (MVA) nariai dalyvavo Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos „Lietuvos Junior Achievement“ mokyklų tinklo pagerbimo šventėje, kurios metu įteiktos bendradarbiavimą simbolizuojančios lentelės gimnazijoms, padėkota mokytojams ir verslo įmonėms, prisidedančioms prie jaunosios kartos verslumo ugdymo.

Renginio pradžioje sveikinimo žodžius tarė Mažeikių rajono savivaldybės merė Rūta Matulaitienė ir VšĮ „Lietuvos Junior Achievement“ direktorė Andželika Rusteikienė. A. Rusteikienė apžvelgė organizacijos kelią Lietuvoje, jos tikslus ir programas, pasidalino ateities planais bei išryškino Mažeikių rajono pasiekimus.

Svarbia renginio dalimi tapo diskusija „Kodėl svarbu mokykloje praktinis verslumo ugdymas?“, kurioje dalyvavo moksleiviai, mokytojai ir verslo atstovai. Tarp jų buvo MVA nariai: UAB „Vigesta“ vadovė Milda Zubavičienė ir UAB „Hotrema“ direktorius Marius Lazdauskas. Ši diskusija pabrėžė verslo ir švietimo partnerystės svarbą.

VšĮ „Lietuvos Junior Achievement“ projektų vadovė Indrė Engelkytė-Iršė pristatė naują ugdymo karjerai programą „LJA Šešėliavimas“. Ši programa suteikia mokiniams unikalią galimybę praleisti dieną su profesionalu, stebėti jo darbo procesus ir įgyti praktinių žinių.

Renginio metu padėkomis už partnerystę ir indėlį į moksleivių verslumo ugdymą apdovanojo Mažeikių verslininkų asociaciją, MVA narius: UAB „Hotrema“, UAB „Grūstė“ ir UAB „Vigesta“.

Šventę papuošė Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos vaikinų ansamblio „BROS“ muzikinis pasirodymas.

Šis renginys dar kartą parodė, kad praktinis verslumo ugdymas mokyklose, glaudžiai bendradarbiaujant su verslu ir viešuoju sektoriumi, yra kelias į sėkmingą ir inovatyvią Lietuvos ateitį.

Mažeikių verslininkų asociacija džiaugiasi galėdama dalyvauti ir prisidėti prie jaunosios kartos verslumo ugdymo. Dėkojame už padėkas ir bendrystę Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijai.

 

Recommended Posts